Porady przeprowadzkowe

 

Jak szybko do Państwa dojeżdżamy? Bagażówka, taxi bagażowe

W celu zamówienia bagażówki (ok.12m3) i większego kontenera (20m3 ), wystarczy zamówić auto 30min wcześniej, jeśli wystarczy samochód z kierowcą, lub około 1- godziny jeśli potrzebna jest ekipa do załadunku i rozładunku rzeczy. Duży samochód typu meblowóz (36-40m3) zamawiać należy z 3-5 dniowym wyprzedzeniem. Dojeżdżamy do Państwa szybko i sprawnie na terenie całego Śląska.

                         taksowki bagazowe chorzow         taxi bagazowe chorzow         

Dyspozytorzy pracują : Poniedziałek - piątek 8.00-19.00 w sobotę 9.00-16.00. Prosimy o składanie zamówień w godzinach pracy centrali.

 

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Jeśli do przewiezienia jest niewiele rzeczy, wykonujemy zamówienia od ręki, dojeżdżamy do Państwa najszybciej jak to możliwe. 

Jeśli przewożą Państwo wyposażenie dużego pokoju, kawalerki czy większego mieszkania warto zamówić przewóz nieco wcześniej i przygotować się do przeprowadzki:

- spakować rzeczy do kartonów oraz worków, opisać je. 

- rozkręcić, zdemontować duże meble, których nie da się wynieść z mieszkania w całości.

- zdemontować zabudowy stałe, meble i sprzęty kuchenne, przygotowując je do wyniesienia.

- odłączyć pralkę, zmywarkę od instalacji wodnej, zdemontować lampy i żyrandole.

Oferujemy również przeprowadzki kompleksowe, w ramach których wykonujemy wszystkie powyższe prace dla naszych klientów - pakujemy, demontujemy i zabezpieczamy delikatne przedmioty folią, kocami i pasami w samochodzie. Poza wniesieniem, według Państwa życzenia, możemy również rozpakować rzeczy i zamontować sprzęty.

 

KARTONY

 

kartonyZawsze mamy pod ręką kilka kartonów (5-6 sztuk), z których mogą Państwo skorzystać.                            

Jeśli potrzebna jest większa ilość kartonów lub dodatkowe materiały, np. folia bąbelkowa, trzeba je zamówić 2-dni wcześniej za dodatkową opłatą : 4-8zł jeden karton. Wcześniejsza dostawa kartonów to koszt 50zł.

 

 

INNE USŁUGI:

Oferujemy również transport towarów i palet dla firm i instytucji. Organizujemy też kompleksowe przeprowadzki biur, magazynów i warsztatów. W razie potrzeby wywozimy stare sprzęty i meble do utylizacji. Oferujemy pomoc we wniesieniu i rozładowaniu towarów i mebli.

                                                                                                                   

Zapraszamy do kontaktu: 32 733 63 00 lub 795 802 311 

Oferujemy usługi transportowe na terenie całego Śląska.

Liczba odwiedzin dzisiaj: .

Taxi Bagażowe, Przeprowadzki Chorzów © 2014 | Szablon: W3L | Wykonanie: pozycjonowanie